نتایج جستجو برای عبارت :

donlod album injaneb shayea 98

دانلود آلبوم 98 شایع اینجانب
دانلود آخرین آلبوم رپ شایع98 بنام اینجانب با بهترین کیفیت  همراه با پخش آنلاین و تکست ها
Download Album Shayea 98 - Injaneb

برای دانلود آهنگ لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید 

دانلود  کل آلبوم با کیفیت 320

دانلود کل  آلبوم با کیفیت 128

دانلود تکی آلبوم اینجانب شایع با کیفیت 128
نام آهنگ
لینک دانلود

1- اینترو 
کیفیت 128    |     کیفیت 320

2- اینجانب
کیفیت 128 |
===========================
دانلود با کیفیت 320 نوع ZIP
دانلود با کیفیت 320 روش تک تک
دانلود با کیفیت 128 نوع ZIP
دانلود با کیفیت 128 روش تک تک 
تفسیر را در ادامه مطلب از پارسیز موزیک بلاگ بخوانید ....

1-ترک Intro - Injaneb

شایع: توی این سال ها هر اشتباهی که می تونستم رو انجام دادم .خیلی زیاد شبهای رو از دست دادم و رفت ، و هر صبحشو با گردن کج و شرمندگی با خودم برگشتم .
خودم میل و انگیزه خودم رو می زدم ولی محال بود ک
دانلود با کیفیت 320 نوع ZIP
دانلود با کیفیت 320 روش تک تک
دانلود با کیفیت 128 نوع ZIP
دانلود با کیفیت 128 روش تک تک 
تفسیر را در ادامه مطلب از پارسیز موزیک بلاگ بخوانید ....

1-ترک Intro - Injaneb

شایع: توی این سال ها هر اشتباهی که می تونستم رو انجام دادم .خیلی زیاد شبهای رو از دست دادم و رفت ، و هر صبحشو با گردن کج و شرمندگی با خودم برگشتم .
خودم میل و انگیزه خودم رو می زدم ولی محال بود ک
دانلود آهنگ جدید شایع به نام اینجانب با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Shayea Called Injaneb

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
دنباله ای برای نوشته‌ی «از چت روم تا عنتربرقیا»
​​​​​
عشق...کلمه جالبیه! هنوز نتونستم واقعا به عمق احساس جمع شده تو این کلمه پی ببرم؛ اما معتقدم هر کسی به اندازه خودش، تو تک تک ثانیه های زندگی حسش میکنه... پیله‌‌ی بدی برای خودم ساخته بودم. از اسم خودم متنفر بودم. هیچ ارتباطی با هیچکسی نداشتم. عجیبه اما من به عنوان یه بچه پسر حتی یک بار هم فوتبال خیابونی بازی نکردم!!!کم کم از پیله خودم اومدم بیرون‌! آخرین ضربه و تلنگر برای بیرون اومدن از این
دقت کردین که خیلیا حتی رفتارهای روزمره شونم عرضه و تقاضایی شده: هیچ چی ارزش این تغییر رو نداره. بگذریم بنظرم وقتی شب میشه زندگی لذت بخش تر میشه حتی قشنگ تر. اصن بنظرم طلوع ماه قشنگ تر از طلوع خورشیده
- شایع بودم یاس گوش میداد:
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این
دقت کردین که خیلیا حتی رفتارهای روزمره شونم عرضه و تقاضایی شده: هیچ چی ارزش این تغییر رو نداره. بگذریم بنظرم وقتی شب میشه زندگی لذت بخش تر میشه حتی قشنگ تر. اصن بنظرم طلوع ماه قشنگ تر از طلوع خورشیده
- شایع بودم یاس گوش میداد:
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این
وقتی رد میدم تو بیان کامنت میزارم... اینو یکی فهمیدع بود و وقتی کامنتای مکررمو میدید میومد سراغم ک باز چتع:/
مرض دیگم عوض کردن پروف هامع...الان گوشی خودم نی وگرنع پروف هر برنامع داشتم عوض کردع بودم....
بقیشم ک دگ....

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتا
 عید امسال برای خیلی‌ها از آدم ها به دلیل ویروس کرونا و قرنطینه و... کسل کننده تر از عیدهای گذشته بود!
خیلی وقت بود که دوست داشتم چند روزی رو به عنوان مراقب یا به اصطلاح بالا سری مریض تو بیمارستان برای بعضی ها که کسی رو ندارن باشم. با توجه به اتفاقات اخیر بیشتر مسمم شدم و بلاخره با اینکه شرایط خیلی مساعد نبود تونستم مدیر مرکز رو راضی کنم تا به عنوان مراقب بیماران سرطانی شهرستانی، چند روزی بمونم!
حامد ۲۵ ساله و علی کلاس پنجمی و محمد ۲۱ ساله.دلم ب
رل موزیک » دانلود آهنگ جدید » دانلود آهنگ شایع به نام مخلص کلوم
دانلود آهنگ شایع به نام مخلص کلوم
343دانلود آهنگ جدید ، دانلود آهنگ رپ جدید
دانلود آهنگ جدید شایع مخلص کلوم با بهترین کیفیت Mp3
دانلود موزیک جدید ویژه رل موزیک برای شما همراهان عزیز از خواننده معروف و محبوب رپ شایع به نام مخلص کلوم به همراه متن ترانه
Exclusive Song Rap : Shayea – Makhlase Kaloom With Text And Direct Links In Rellmusic
ما اینجاییم رو یه زمینه دو رافتاده / که دیگه از غرور افتاده
۲۴ ساعت روز توو رخداد / بی

مُحـَــبتا بویِ مـــــِنـــَّـــت میــــدهِ

:)

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت

ادامه مطلب
وقتی یکم دقت می‌کنم به زندگیامون میبینم ماها زندگی نکردیم! زندگی کردن رو یاد نگرفتیم فقط سپری کردن روزا رو یاد گرفتیم.‌..
می‌دونم خیلی مشکلات هست و مخصوصا تو این دوره زمانی برای اکثریتمون حال و حوصله نمونده اما با خیلی چیزهای کوچیک میشه خوش بود!
رابطه ای که شروع کرده بودم به قدری زود تموم شد که تو دسته «دلتنگی اینجانب» فقط یک نوشته موجوده!با توجه به وضعیت ای که برام پیش اومد (مطالعه نوشته مثبت یا منفی) این چند وقت سعی کردم بیشتر از همیشه فکر
دانلود آهنگ جدید شایع بنامسیگارای نکشیده + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Danlod Ahang Jadide Shayea| Sigaraye Nakeshide
Download New Song By Shayea Called Sigaraye Nakeshideh
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ محمدرضا شایع -سیگارای نکشیده به ادامه مطلب مراجعه فرمایید 
متن آهنگ سیگارای نکشیده از شایع:
ببینم خوشبختی تو یه چی    ♪♫    که دلتو خوش کنه داریجای کف زدن برا همه یه    ♪♫    دلیل که مشتتو مشت کنه داری ./!!/.
♬♪♪♫♪♬
کتاب که باش رشد کنی    ♪♫    داری یکی که دیدیش چشاتو درشت کنی داریتوام
دانلود آهنگ شایع- سیگارای نکشیده+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
"Danlod Ahange Jadide Shayea| Sigaraye Nakeshide" Ft Milad S & Mahyar
Download New Song By Shayea |Sigaraye Nakeshideh

♬♪♪♫♪♬
ببینم خوشبختی تو یه چی    ♪♫    که دلتو خوش کنه داریجای کف زدن برا همه یه    ♪♫    دلیل که مشتتو مشت کنه داری ./!!/.
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ محمدرضا شایع -سیگارای نکشیده لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
کتاب که باش رشد کنی    ♪♫    داری یکی که دیدیش چشاتو درشت کنی دا
دانلود آهنگ جدید شایع بنامسیگارای نکشیده + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Danlod Ahang Jadide Shayea| Sigaraye Nakeshide
Download New Song By Shayea Called Sigaraye Nakeshideh
♬♪♪♫♪♬
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ محمدرضا شایع -سیگارای نکشیده لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
کتاب که باش رشد کنی    ♪♫    داری یکی که دیدیش چشاتو درشت کنی داریت
دانلود آهنگ جدید شایع و خلوت به نام کجایی دادا
دانلود آهنگ جدید شایع و امیر خلوت به نام کجایی دادا
Download New Music Shayea Ft Amir Khalvat Called Kojaee Dada
دانلود آهنگ کجایی دادا از شایع و خلوت
| اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب |
این آهنگ یکی از ترک های آلبوم فرکانس میباشد

ادامه مطلب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
متن اهنگ ولینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بعد از اینکه سرورهای وبلاگی که داشتم به دلایل نامعلوم، دسترسی پنل وبلاگ‌ها رو از بین برد و اکثر وبلاگ‌ها رو هم از دسترس خارج کرد(حالا بگذریم که کدوم سرویس دهنده و این حرفا)، چند سالی می‌شد که دیگه به سمت وبلاگ‌نویسی برنگشته بودم! 
تو این چند سال خیلی شک و تردید داشتم که وبلاگ‌نویسی رو دوباره شروع کنم یا نه اما بلاخره اسفند ماه امسال وبلاگ‌نویسی رو توی بستر بیان شروع کردم و این جرقه نهایی رو مدیون اونجانب هستم، هر چند که یک دعوت رسمی نبود
دانلود فول آلبوم علی یاسینی به صورت یکجا فایل زیپ با کیفیت 320 و 128 + پخش آنلاین از وب سایت رز موزیک.
“فایل زیپ zip انتهی پست”
علی یاسینی خواننده جوان و پرطرفدار ایرانی در تاریخ ۱۲ آذر ماه سال ۱۳۷۳ به دنیا آمده است.
علی یاسینی ترانه سرا، تنظیم کننده و آهنگ ساز نیز هست و همچنین سبک خاصی را برای خود به وجود آورده است.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهراد هیدن و شایع سیل

دانلود آهنگ جدید «مهراد هیدن» و «شایع» به نام سیل

Download New Music Mehrad Hidden Ft. Shayea - Seyl

+ متن ترانه مهراد هیدن و شایع به نام سیل

کانال تلگرام آهنگ فا

دانلود موزیک جدید مهراد هیدن و شایع به نام سیل

دانلود آهنگ مهراد هیدن و شایع سیل

متن آهنگ مهراد هیدن و شایع سیل 
امین قباد صدای تو
دانلود آلبوم جدید امین قباد به نام صدای تو
Download New Album Amin Ghobad - Sedaye To

دانلود با لینک مستقیم : کیفیت ۳۲۰ MP3
دانلود با لینک مستقیم : کیفیت ۱۲۸ MP3

اصلا مگه فرقی داره

برگرد

دلم رفت

گریه نکن

نمیبنی

رفیق نیمه راه من

رفت

صدای تو
برای دانلود آهنک ، فیلم و سریال های روز دنیا کیلک کنید
امین قباد صدای تو

​​​​​​​

اصلا مگه فرقی داره

برگرد

دلم رفت

گریه نکن

نمیبنی

رفیق نیمه راه من

رفت

صدای تو
امین قباد صدای تو

اصلا مگه فرقی داره

برگرد

دلم رفت

گریه نکن

نمیبنی

رفیق نیمه راه من

رفت

صدای تو
امین قباد صدای تو

​​​​​​​

اصلا مگه فرقی داره

برگرد

دلم رفت

گریه نکن

نمیبنی

رفیق نیمه راه من

رفت

صدای تو
دانلود آهنگ شایع با نام همه ی  من
download ahang hame man az shayea
دانلود رپ همه ی من از شایع +کیفیت عالی +پخش آنلاین+تکست
Download Music Shayea – Hameye Man

برای دانلود آهنگ لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

text rap shayea -hameye man:
چقد بزرگ شدی خواهری-چقد درست بزرگ شدی خواهری 
مثل پنجه ی افتاب میمونی ُ-من با دلم تو کوچه گرگ شدیم خواهری
  ♬♪♪♫♪♬
اندازه همه شبا شمعتم*آبو نون چیه قده هوا لنگتمدستات سرد باشه اراده کنی یک ساعت بهم وقت بدی برات گرمه شهرببخش منو باد کوچه برد ه
برای دانلود این اهنگ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
ادامه مطلب
یادمه از بچگی از اسمم خیلی خوشم نمیومد. نمیدونم چرا ولی به نظرم اسم «امیر» نسبت به اسم فعلی که دارم جذاب تر بود تو اون زمان. میدونی شاید جالب باشه ولی هر کسی که اسمش امیر بود و من میشناختمش، آدم به اصطلاح شاخی برای من تداعی شده بود!بزرگتر شدم و تا به این دو سال اخیر از عمرم تا حالا خیلی کسی من رو به اسم صدا نکرده بود! شاید چون خیلی آدم اجتماعی نیستم و با هیچکسی چه تو دنیای مجازی یا چه تو دنیای حقیقی معاشرت نداشتم.اما
ادامه مطلب
Saweetie & GALXARA
Sway With Me (from Birds of Prey_ The Album)Hip-hop & Rap
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت
۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ همونطور که تصمیم به راه اندازی وبلاگی برای نوشته هام گرفتم، تصادفی همزمان شد با انتخابات مجلس جمهوری اسلامی ایران! 
از سن هشت سالگی برام جوون های ۱۸ ساله جذاب بودن؛ تفاوتی نداشت کسی که تو خیابون میدیدم سی ساله باشه یا ۱۷ ساله! از نگاه کودکی اینجانب، هر آدمی که تو ظاهر موفق به نظر میرسید(البته با تشخیص در سه ثانیه ‌:-! ) آدمی ۱۸ ساله فرض میشد!!!
حدود ۶ ماه از ۱۸ سالگی اینجانب گذشت ولی...
ادامه مطلب
وقتی یهو همچی تموم بشه، موندن تو شوک شاید طبیعی باشه!روزی که داشتم سه گانه‌(پیله‌ی‌اینجانب) رو مینوشتم، نمیدونستم به سرعت تایپ کردن حرف های دلم همزمان همچی داره عوض میشه.اینجانب تنها شدم! یه مدت زمان نیاز دارم تا بیشتر خودم رو پیدا کنم. برعکس چیزی که تلاش کردم این مدت باشم، باید کمتر اجتماعی باشم. برگشت به پیله قبلی نیست اما دارم کم کم میفهمم که فقط از هر پیله کوچیک تر درمیایم و وارد پیله بزرگتری میشیم....
دانلود فول آلبوم فرزاد فرخ به صورت یکجا با کیفیت 320
دانلود تمام آهنگ های اجرا شده و آرشیو کامل فرزاد فرخ
موزیک های فرزاد فرخ به صورت یکجا و تکی یه همراه بیوگرافی کامل این خواننده محبوب ایرانی و متن آهنگ ها
دانلود فول آلبوم فرزاد فرخ
Download Full Album By ” Farzad Farokh ” With Direct Link

ادامه مطلب
یادش بخیر چند سال پیش، همیشه بعد از تموم شدن فیلم های تلویزیون وقتی که دیگه معمولا خوردن شاممون هم به پایان می رسید، تو همون وضعیت که داشتیم سفره رو جمع می کردیم نگاهمون به پایان تیتراژ فیلم می افتاد و عبارت «با تشکر از خانواده رجبی» رو میدیدم!!!
خب این به تنهایی خیلی موضوع جالبی نبود اما قطعا اینکه چند تا سریال تو یه دوره زمانی در حال پخش از تلویزیون بودن و تو پایان تیتراژ همه این ها نوشته بود «با تشکر از خانواده رجبی»، بحث برانگیز بود!!! 
ادا
Saweetie & GALXARA
Sway With Me (from Birds of Prey_ The Album)Hip-hop & Rap

دریافت
ادامه مطلب
دانلود رایگان آلبوم معجزه های بزرگ از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- آرزو (چیل اوت میکس)
2- بهترینی
3- احساس دارم
4- عشقو دیدیم
5- مقدمه
6- هرچی رویا دارم
7- منو بالا میبری
8- باهام ازدواج میکنی عشقم
9- بیا بریم به اتاقت بیبی
دانلود رایگان آلبوم معجزه های بزرگ از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- آرزو (چیل اوت میکس)
2- بهترینی
3- احساس دارم
4- عشقو دیدم
5- مقدمه
6- هرچی رویا دارم
7- منو بالا میبری
8- باهام ازدواج میکنی عشقم
9- بیا بریم به اتاقت بیبی
دانلود کاملترین فول آلبوم مهراد جم یکجا فایل زیپ پخش آنلاین
دانلود فول آلبوم مهراد جم شامل آهنگ های جدید و قدیمی مهراد جم با کیفیت 320 و 128 بصورت یکجا و فایل زیپ بطور کاملا اختصاصی از وب سایت رز موزیک.
لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های مهراد جم دسترسی داشته باشین.
“فایل زیپ در انتهای پست”

ادامه مطلب
معرفی سایت bandcamp.com
در این سایت شما میتوانید فایل های خود را برای فروش قرار دهید یا به صورت رایگان در معرض دید همگان منتشر کنید
برای ورود بر روی لینک ذیل کلیک و به سایت مربوطه هدایت شوید
https://musicha.bandcamp.com/album/download-new-music-hamed-mahzarnia-pesaram
نمونه عکس کودک و نوزاد کریسمس
نمونه عکس کودک و نوزاد کریسمس توسط آتلیه کودک سروش گردآوری شده هست تا همکاران و علاقمندان هنر عکاسی بتوانند ایده های خوبی را برای اجرا داشته باشند و عکس های زیبایی از تم ها و دکورهای جشن سال نو میلادی برای هموطنان مسیحی ثبت کنند.
کریسمس نزدیک است و برای کسانی که شیفته هنر عکاسی هستند، بهترین فرصت برای گرفتن عکسهای زیبا از کودکان و دیگر اعضای خانواده است. در اینجا آلبوم عکس کودک و نوزاد ویژه کریسمس را به شما نم

نمونه عکس کودک و نوزاد کریسمس

نمونه عکس کودک و نوزاد کریسمس توسط آتلیه کودک سروش گردآوری شده هست تا همکاران و علاقمندان هنر عکاسی بتوانند ایده های خوبی را برای اجرا داشته باشند و عکس های زیبایی از تم ها و دکورهای جشن سال نو میلادی برای هموطنان مسیحی ثبت کنند.
کریسمس نزدیک است و برای کسانی که شیفته هنر عکاسی هستند، بهترین فرصت برای گرفتن عکسهای زیبا از کودکان و دیگر اعضای خانواده است. در اینجا آلبوم عکس کودک و نوزاد ویژه کریسمس را به شما
در حال گوش دادن به : Sigaraye Nakeshide - Shayeaبرگشت ناپذیری ! چند ماهیه که این کلمه موریانه وار افتاده تو ذهنم . من عادت دارم به بعضی اتفاق ها خیلی عمیق توجه میکنم ، پروبال میدم  و اثراتشون خیلی bold تر از حد طبیعی تو یادم میمونه .مثلا این کلمه برای من وحشت آور تر از چیزیه که هست. حس کردن این کلمه اینطوریه :اتفاقی میوفته ، تغییری بوجود میاد ، فرصتی از دست میره ،عمری میگذره و ... نتیجه ش شُکّه کننده میشه و  دیگه کاری از دستت برنمیاد ، هیچ چیزیو نمیتونی تغییر بد
در حال گوش دادن به : Sigaraye Nakeshide - Shayeaبرگشت ناپذیری ! چند ماهیه که این کلمه موریانه وار افتاده تو ذهنم . من عادت دارم به بعضی اتفاق ها خیلی عمیق توجه میکنم ، پروبال میدم  و اثراتشون خیلی bold تر از حد طبیعی تو یادم میمونه .مثلا این کلمه برای من وحشت آور تر از چیزیه که هست. حس کردن این کلمه اینطوریه :اتفاقی میوفته ، تغییری بوجود میاد ، فرصتی از دست میره ،عمری میگذره و ... نتیجه ش شُکّه کننده میشه و  دیگه کاری از دستت برنمیاد ، هیچ چیزیو نمیتونی تغییر بد
اولین مینی آلبوم سولوی سوهو به نام Self-Portrait شامل 6 آهنگ است که یکی از آهنگ های آن به نام For Yoy Know با همکاری یونها است.‌این آهنگ آهنگی به سبک آکوستیک پاپ و با ملودی پیانو و گیتار است.گفته شده است سوهو در نوشتن متن آهنگ که درباره ی قدردانی از کسی است که در زمانی که نیاز بود به او قدرت داده و آرزویی برای همه است که رویا های شاد داشته باشند و نگران نباشند همکاری داشته.‌آلبوم سوهو 30 مارچ منتشر خواهد شد
پ.ن: برگاممممممممممممممم اخ جونمیییییی

Video by : www.vetrmusic.com
Watch on youtube : https://www.youtube.com/watch?v=vtSKKx35oWM
Download video : download
Download ( for share on instagram ) : download
MorningAt last! Our first song about the Savior whom the whole world is awaiting.There is no night that never ends, although it may take a thousand years. Now that we have reached the darkest moments of the night, and people are more disillusioned than ever with clinging to self-made ropes, it is hoped that mankind will reach out towards the true morning, and the one whom God has chosen to save the earth at the end of the day will arrive. Yes, the morning is near.Listen & Download:Spotify: https://open.spotify.com/album/6XshfoNX93KmMhp8RsQYUY?si=QGqKRK1VTgeYmKQ19SP_owiTunes: https://music.apple.com/us/album/morning-single/
دانلود رایگان آلبوم جدید بابک رهنما به نام خوشبخت با کیفیت عالی 320 و لینک مستقیم به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بیا
2- وقتی حالت خوبه
3- پیدا کن مرا
4- کاشکی اینجا بودی (ریمیکس زیبا)
5- دعا کن همه چیز درست میشه
6- بامن باش
7- پوست شیر
8- عشق تو (ریمیکس ۲۰۱۸)
9- خداحافظ (هاوس میکس)
دانلود فول آلبوم محسن ابراهیم زاده
دانلود رایگان فول آلبوم محسن ابراهیم زاده یکجا به صورت زیپ با بالاترین کیفیت 320 و 128 آپدیت جدید 97 با لینک مستقیم و پخش آنلاین از رسانه رز موزیک.
امیدواریم از شنیدن این مجموعه آهنگ لذت ببرید. لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده یکجا دسترسی داشته باشین.
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
دانلود فول آلبوم امین بانی یکجا درود، برای طرفداران امین بانی سورپرایز ویژه ای داریم. تمامی آهنگ های امین بانیچه در دوران قبل معروف شدن و چه بعد معروف شدن را براتون آماده کردیم
امیدوارم دانلود کنید و لذت ببرید. همه آهنگ های امین بانی را فقط در همین
صفحه با بهترین کیفیت ۳۲۰ و با لینک مستقیم دانلود کنید. مثل همیشه اشتراک
گذاری یادتون نره !
ادامه مطلب
بسم الله

زهد و عبادت حضرت زینت علیها السلامحضرت زینب کبری علیها السلام تمام شبش را به عبادت می پرداخت و در دوران حیات خود هیچگاه تهجّد را ترک نکرد. آن چنان اشتغال به عبادت ورزید که ملقب به لقب «عابده آل علی» شد. از امام زین العابدین علیه السلام روایت شده است که فرمود: «این مخدره حتی در شب یازدهم عاشورا هم نماز شبش ترک نشد و نشسته نماز خواند. ارتباط و عبادت زینب آن چنان با خدا قوی بود که دیگران از آن حضرت التماس دعا داشتند».
ادامه مطلب
دانلود آلبوم جدید مهراد هیدن به نام صفر
Download New Album Mehrad Hidden Called Sefr
دانلود آلبوم صفر از مهراد هیدن
آلبوم جدید مهراد هیدن به نام صفر رو میتونید بصورت مستقیم از سایت دانلود کنید. آلبوم جدید صفر از مهراد هیدن با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آلبوم صفر مهراد هیدن رو گوش بدین.
ادامه مطلب

داستان فیلم سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس
تیمی از رانندگان خیابانی نوجوان برای یک باند جنایتکار استخدام می شوند.

درباره فیلم سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس
سریال سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس به کارگردانی لئو ریلی در سال 2019 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال تایلر پوزی، چارلت چون، جورج دیاز، کامیل رمزی , لوک یانگ بلاد به هنرمندی پرداخته‌اند.

Artist: Joe Garston | Music Name: This Love | Genre: Electro House | Released: 2015 | Album: Tasty Album 002: Reveal | Joe Garston – This Love

هنرمند: جو گاستن | نام موزیک: این عشق | سبک: الکترو هاس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ بی کلام (جو گاستن) Joe Garston با نام (این عشق) This Love
ادامه مطلب
Artist: Momoland | Music Name:  I'm So Hot | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Show Me | Momoland –  I'm So Hot (Music Video)

هنرمند: مومولند | نام موزیک: من خیلی جذاب ام | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مومولند) Momoland با نام (من خیلی جذاب ام)  I am So Hot
ادامه مطلب
در این پست برای شما بهترین آهنگ های هیدن و شایع  را قرار دادیم امیدورارم که لذ ت ببرید 

مهراد هیدن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مهراد مستوفی راد، معروف به مهراد هیدن (متولد ۱۳۶۳ در تهران)، خواننده و آهنگ‌ساز ... همچنین پس از این آلبوم مهراد هیدن آلبوم شخصی خود به نام تونل را در سال ۹۵ منتشر کرد.
ساز(ها)‏: ‏پیانو گیتار الکتریک گیتاردرام
ملیت‏: ‏ایران
سال‌های فعالیت‏: ‏۱۳۸۰-اکنون
تولد‏: ‏۲۴ آذر ماه ۱۳۶۳تهران، ایران (۳۴

نبی مکرم اسلام اسوه خلق نیکو وآینه ی تمام نمای جمال وجلال ذات باری تعالی  است
و سبط اکبرش امام حسن نیز از جهت  زیبایی اخلاق واز جهت زیبایی خلقت به او شبیه ترین است
وفرزند برومندشان امام رضا سلطان سریر قلبها ونماد خوبی ها وامام رئوف نیزجلوه اش پیامبرگونه  ست

سالگرد رحلت وشهادت این عزیزان  بزرگوار را بر امت اسلام به ویژه رهروان وتابعین وعلاقمندان به اهل بیت عصمت وطهارت  تسلیت وتعزیت عرض می کنم

داستان فیلم سوپرگرل
در سریال سوپرگرل، کارا دختر 24 ساله زور ال که توسط خانواده دنورس به فرزند خواندگی گرفته شده بود بعد از 13 سال دوری از کریپتون،سعی می کند قدرت های نامحدود خودش را که تا به حال پنهان می کرده به کار بگیرد، دنورس ها به او آموزش می دهند که چگونه این قدرت ها را کنترل کند.تا زمانی که طی یک حادثه غیر منتظره کارا از قدرتش استفاده می کند و این موضوع باعث می شود او به سمت زندگی قهرمانی سوق پیدا کند ...

درباره فیلم سوپرگرل
سریال سوپرگر
بیوگرافی شایع
محمدرضا شایع از اعضای ثابت گروه کاغذ ، متولد 12 مرداد سال 1371 در محله شاه عبدالعظیم و ساکن تهران می باشد.
«شایع» تکست نویسی را در سن 14 سالگی به
صورت جدی آغاز کرد و در سال 89 اولین کار رسمی خود را به نام «یه روز خوب
میاد» منتشر کرد. بعد از ششمین اثر خود مورد تحسین رپر معروف حصین قرار
گرفت و با دعوت او به گروه کاغذ رکورد ملحق شد و محبوبت تر از گذشته به
فعالیت خود ادامه داد.
سبک تکست نویسی «شایع» بر پایه طنز تلخ و بیان مشکلات ، شرایط اجت
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «خدای متعال به اخلاص بندگان مخلصش برکت میدهد، کار برکت پیدا میکند، رشد و نمو پیدا میکند، کار به نحوی میشود که اثر آن به همه میرسد، برکات آن در میان مردم باقی میماند. این ناشی از اخلاص است.» 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR
دانلود فول آلبوم مهراد جم
دانلود کل آهنگ های مهراد جم با بهترین کیفیت و لینک مستقیم منتشر شد
Download New Full Album Mehrad Jam

دانلود فول آلبوم مهراد جم
« مهراد جم را بیشتر بشناسید »

مهراد جم ، خواننده ای جوان، با استعداد و البته خوش صدا !
مهراد جم که به تازگی به محبوبت رسیده
در حال حاضر سه موزیک از منتشر کرده
که بهترین موزیک اون تا به اینجا که شمال نام داره در حال حاضر
یکی از پرمخاطب ترین موزیک این ماه نامیده شد !
این خواننده جوان و تازه کار
در حال حاضر اطل
دانلود رایگان آلبوم دنیا قشنگه از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بهشت
2 - زندگی
3- آشنایی باتو کار خدا بود
4- دوست دارم بیبی
5- شبهای من باتو بخش. 1
6- شبهای من باتو بخش. 2
7- اگه من رودخونه بودم
8- پیدا کن مرا
9- برای تولد عشقم
دانلود آهنگ شایع و امیر خلوت |کجایی دادا + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
New Song Shayea ,Amir Khalvat Kojaee Dada +Text
♬♪♪♫♪♬
Danlod  Ahang Jadid Shayea Ft Amir Khalvat-kojai dada

تکست آهنگ  کجایی دادا شایع :
♬♪♪♫♪♬

الو ♪♪ کجایی دادا من تهرانم تو کجایی دادا
میگن رفتن موندی تو دو راهی شما
میگن پاسپورت داری اروپایی دادا
من نرفتم چون موندم تو دو راهی دادا
بینم اصلا اونور خبریه

برای دانلود آهنگ کجایی دادا از شایع و خلوت لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پخش آنلاین آهنگ جدید شا
دانلود آهنگ جدید شایع ،  امیر خلوت|کجایی دادا + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
New Song Shayea ,Amir Khalvat Called Kojaee Dada +Text
Danlod  Ahang Jadid Shayea , Amir Khalvat | kojai dada

متن آهنگ کجایی دادا شایع :
♬♪♪♫♪♬

الو ♪♪ کجایی دادا من تهرانم تو کجایی دادا
میگن رفتن موندی تو دو راهی شما
میگن پاسپورت داری اروپایی دادا
من نرفتم چون موندم تو دو راهی دادا
بینم اصلا اونور خبریه
برای دانلود آهنگ کجایی دادا از شایع و خلوت لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پخش آنلاین آهنگ جدید شایع بن
凛として時雨
「laser beamer」
-2019-
Tracks:
1. laser beamer
DOWNLOAD album.rar:
Picofile

あなたの国ではアルバムを購入することができるならアルバムを購入して「凛として時雨」を支援してください。有り難うございます。
Please support the band 「Ling tosite sigure」by legally purchasing the album if you can. Thank you very much.

او میکشد قلاب را
او میکشد قلاب را
او میکشد قلاب را
ز اندازه بیرون تشنه ام ساقی بیار آن اب را
اول مرا سیراب کن وانگه بده اصحاب را
من نیز چشم از خواب خوش بر می نکردم بیش از این
روز فراق دوستان شب خوش بگفتم خواب را
من نیز چشم از خواب خوش بر می نکردم بیش از این
روز فراق دوستان شب خوش ، شب خوش
شب خوش بگفتم خواب را
شب خوش بگفتم خواب را
♫♫♫♫
مقدار یار همنفس چون من نداند هیچ کس
مقدار یار همنفس چون من نداند هیچکس
ماهی که بر خشک اوفتد قیمت بداند آب را
سعد
Artist: Black Pink | Music Name: DDU-DU DDU-DU | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Square Up | BlackPink – DDU-DU DDU-DU (Music Video)

هنرمند: بلک پینک | نام موزیک: ددو-دو | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (بلک پینک) Black Pink با نام (ددو-دو) DDU-DU DDU-DU
ادامه مطلب
سلام دارم خدمت فامیل ارجمندم جناب حجت‌الاسلام آشیخ جوادآقا آفاقی، یادگار مهربان مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ‌ احمد آفاقی. دیدار امروزشان (۱۹ بهمن ۱۳۹۸) با رهبری. نفر دوم از سمت چپ، ردیف اول. (منبع‌عکس)

جمله‌ی کلیدی سخنان رهبری درین دیدار:
«باید قوی شویم تا جنگ نشود و تهدید دشمن تمام شود.»
جواب سومین و آخرین آزمایش هم بلاخره چند روز پیش رسید و تمام احتمالات رو به یقین تبدیل کرد.سخت تر از بار سنگین روحی که برای اینجانب داشته، واکنش ها و بازخورد های دریافتی از سمت بقیه بوده و هست.
-سرطان ریه؟ حتما معتاد بودی-شوخی نکن احمق، کی میخوای بزرگ بشی-دیر میمیری! اکسیژن بیشتر والا-جدی؟ خیلی شوکه کنندس، مطمئنی جواب آزمایش اومده؟-یه حیوون خونگی داشتیم سرطان گرفت مرد-امیدوارم بهتر بشی همجوره همراهت هستم، مواظب خودت باش-اینجانب نگران نباش هم
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «خدای متعال به اخلاص بندگان مخلصش برکت میدهد، کار برکت پیدا میکند، رشد و نمو پیدا میکند، کار به نحوی میشود که اثر آن به همه میرسد، برکات آن در میان مردم باقی میماند. این ناشی از اخلاص است.» 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR
Nirvana formed in 1987:
First EP released in 1989 called "Blew"
First LP released in 1989 called "Bleach"
Second studio album released in 1991 called "Nevermind" (Major Label Debut)
Final studio album released in 1993 called "In Utero"
It takes 7 years... Nirvana came NIRVANA
همه چیز نیاز به زمان، تمرین، تمرین، تمرین و تکرار داره. نباید ناامید شد و نباید ایستاد!
دانلود آهنگ ایوان بند چهل گیس
Chehel Gis – Evan Band
دانلود آهنگ پرطرفدار چهل گیس با کیفیت اصلی

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت 128
凛として時雨
「Neighbormind / laser beamer」
-2019-
Tracks:
1. Neighbormind
2. laser beamer
DOWNLOAD album.rar:
Picofile
あなたの国ではアルバムを購入することができるならアルバムを購入して「凛として時雨」を支援してください。有り難うございます。
Please support the band 「Ling tosite sigure」by legally purchasing the album if you can. Thank you very much.
دانلود رایگان فول آلبوم محسن ابراهیم زاده یکجا به صورت زیپ با بالاترین کیفیت 320 و 128 آپدیت جدید 97 با لینک مستقیم و پخش آنلاین از رسانه رز موزیک.
امیدواریم از شنیدن این مجموعه آهنگ لذت ببرید. لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده یکجا دسترسی داشته باشین.
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
1-اجتماعی 
رپ کن ها : هیچ کس ، یاس ، شاهین نجفی ، بهرام ، حامد فرد ، عماد قویدل ، عرفان و .....
یاس از چی بگم : 

>>>لینک دانلود >>>
2-سیاسی 
رپ کن ها : شاهین نجفی ، بهرام ، حصین ، و....
3-گنگ
نیما نیموش ، امیر خلوت ، سهراب ام جی ، رضا پیشرو ، زدبازی ، اوج ، حصین و....
امیرخلوت - میمونم :

>>>لینک دانلود >>>

رضا پیشرو - چاقال نامه 

>>>دانلود>>>
4-دیس لاو
امیر تتلو ، بهزاد پکس ، مهراب ، علی بابا ، میلاد راستاد و.... 
امیر تتلو : دلم میخواد 

>
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
در این قسمت مشاهده کنید:
بیوگرافی کوتاه
تک آه
آلبوم افسانه چشم‌هایت اثر مشترک همایون شجریان و علیرضا قربانی پس از انتظاری نسبتا طولانی بالاخره منتشر شد. اولین خبرها از تولید این آلبوم به مردادماه سال 93 بر می‌گردد. اکنون پس از پنج سال این وعده تحقق یافته است. این مجموعه شامل یازده آهنگ باکلام در سبک موسیقی کلاسیک ایرانی است و آهنگسازی آن بر عهده مهیار علیزاده بوده است. بخشی از این قطعات بر روی اشعاری از نیما یوشیج تالیف شده و بخش دیگر نیز بر روی سروده‌هایی از شاعران معاصر از جمله ا
Artist: T-ARA | Music Name: Bo Peep Bo Peep | Genre: Pop | Released: 2009 | Album: Absolute First Album | T-ARA – Bo Peep Bo Peep (Music Video)
هنرمند: تی-آرا | نام موزیک: بو پپ بو پپ | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2009 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (تی-آرا) T-ARA با نام (بو پپ بو پپ) Bo Peep Bo Peep 

ادامه مطلب
مهدی یغمایی شهر آشوب
دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی بنام شهر آشوب با کیفیت عالی و متن آهنگ

دانلود آهنگ مهدی یغمایی شهر آشوب

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت 128
ورژن کره ای
دانلود تمام آهنگ ها در یک فایل
حجم : MB 37
تعداد آهنگ ها : 10
دانلود جداگانه ترک ها :

01. CALL ME BABY
02. TRANSFORMER
03. 시선 둘, 시선 하나 (What If..)
04. My Answer
05. EXODUS
06. El Dorado
07. Playboy
08. HURT
09.  유성우 (星雨) (Lady Luck)
10. BEAUTIFUL
ورژن چینی
دانلود تمام آهنگ ها در یک فایل
حجم : MB 86
تعداد آهنگ ها : 10
دانلود جداگانه ترک ها :

01.  CALL ME BABY (叫我)02. TRANSFORMER (變形女)03.  兩個視線, 一個視線 (What If..)04. MY ANSWER (我的答案)05.  EXODUS (逃脫)06. EL DORADO (黃金國)07.  PLAYBOY (壞男孩)08. HURT (傷害)09. 流星雨 (Lady Luck)10. BEAUTIFUL (美)

× کپی فقط ب
دانلود آهنگ جدید شایع و یاسین ترکی به نام یه بار با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Shayea And Yasin Torki Called Ye Bar

، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید شایع و زال به نام باری به هر جهت با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Shayea And Zal Called Bari Behar Jahat

ادامه مطلب
دانلود تمام آهنگهای مصطفی راغب با کیفیت بالا
Download Full Album Mostafa Ragheb
فول آلبوم کامل مصطفی راغب خواننده احساسی و خوش صدای کشور

قسمتی از متن آهنگ نرو:
داری میری و بارون جز دلم همه چی آروم~♬ ~ چی شده آخه این همه با من داری بد میشی ~♬ ~میری چشمام خیره به جادست واسه تو این فاصله سادست~♬ ~~♬ ~ چی شده حالا از منه عاشق داری رد میشی ~♬ ~
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری

قسمتی از متن آهنگ نرو:
داری میری و بارون جز دلم همه چی آروم~♬ ~ چی شده آخه این همه با من داری بد میشی ~♬ ~میری چشمام خیره به جادست واسه تو این فاصله سادست~♬ ~~♬ ~ چی شده حالا از منه عاشق داری رد میشی ~♬ ~
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:
.gL9Hy{font-size:18px}.spell_orig{font-size:15px}a:hover h3.LC20lb{text-decoration:underline}.LC20lb{display:inline-block;line-height:1.33;}.TbwUpd{padding-bottom:1px;padding-top:1px}.fTKmHE99XE4__star-default{display:inline-block;overflow:hidden;top:1px;position:relative;background:url(/images/nav_logo299.png) no-repeat -100px -260px;height:13px;width:65px;}.fTKmHE99XE4__star-default span{display:block;background:url(/images/nav_logo299.png) no-repeat -100px -275px;height:13px;width:65px;}#brs{}#brs{margin-bottom:28px}#brs .med{color:#222;height:auto;padding-bottom:8px}.brs_col{font-size:14px;margin-top:-1px;padding-bottom:1px;display:inline-block;line-height:20px;vertical-align:top;max-width:100%;box-sizing:border-box}#brs .nVcaUb{margin:0;clear:both;}#brs a{padding:3px 40px 3px 0;displa
با سلام و احترام

از امشب ضبط پادکست های صوتی تاریخی را شروع کردم و امیدوارم کانال جدید و خوب ارتباطی برای بیان مطالب تاریخی و ناگفته شده به علاقمندان باشد.

اولین پرونده مربوط به بررسی پرونده جاسوسی و نفوذ سیدمحمد رضا سعادتی در سال 1357 و 1358 است که می توانید از اینجا و اینجا این فایل را گوش کنید و نظرات خود را درج نمائید.

دیدار دکتر مرندی با رهبر معظم انقلاب و پیام امیدوار کننده معظم له برای مبارزه با بیماری ها، در کنار همه مطالبی که داشت، یک نکته جالب ضمنی نیز داشت: تصاویری از دفتر کار مقام معظم رهبری که در یک جمله خلاصه می شود: ساده زیستی عملی
قفسه کتاب ها، میز عسلی بدون شیشه و...

حدیث عشق در دفتر نگنجد....

دانلود آهنگهای مصطفی راغب با کیفیت بالا

قسمتی از متن آهنگ نرو:
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری غصه م
دانلود آلبوم جدید بابک رهنما به نام خوش شانس  برای اولین بار به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما

-1
( Arezoo (Mix 2008
-2
Ba Man Behmoon Emrooz
-3
Shabaye Man Ba Tou
-4
(Daste Mano Begir (Higher Key Mix
-5
Emrooz Che Deltangam
-6
For Leyla With Love
-7
(Khodaye Man (Instrumental Mix
-8
Sabr Dashte Bash
-9
(Tanhayam (Euphoric Trance Mix
حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به مناسبت ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ویژگی‌هایی را برای نماینده مطلوب برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌کند.
ادامه مطلب
سخن‌نگاشت | پیروزی ملت ایران «تضمین‌شده» است
رهبر انقلاب در دیدار اخیر: پیروزی تضمین‌شده است؛ پیروزی ملّت ایران و پیروزی بسیج و پیروزی این جریان عظیم انقلابی در ایران، تضمین‌شده است. خدای متعال در قرآن میفرماید: اِن یَنصُرکُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَکُم؛ اگر خدا شما را یاری کند، هیچ کس بر شما غلبه نمیکند. خب، یاری کردن خدا چه جوری است؟ اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم‌‌؛ اگر شما یاری کردید دین خدا را، جهت‌گیری الهی را، منطق خدایی را، راه خد
انس با کتابخوانی
رهبر انقلاب: از جمله‌ی کارهای بسیار مهم، کتابخوان کردن زنان است. متأسفانه زنان ما با کتابخوانی خیلی انسی ندارند. این کتابها معارف بشری است که ذهنها را برای بهتر فهمیدن، بهتر اندیشیدن، بهتر ابتکار کردن، و در موضع بهتر و صحیح تری قرار گرفتن، آماده می‌کند. ۱۳۷۰/۱۰/۰۴
دریافت کیفیت بالا http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=39230
انقلاب ما که یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های دوران انقلاب‌ها ارزیابی شده و چشم دنیا را متوجه کرد و درباره‌ی آن قلم‌های زیادی زده شد، به‌عنوان یک انفجار عظیم در دنیا تلقّی شد. و همه دانستند که این انفجار عظیم بر پایه‌ی اسلام بود. ناگهان تمام رشته‌های دویست ساله‌ی استکبار علیه اسلام را پنبه کرد.
آنهایی که می‌گفتند روزگارِ دین به سر آمده، دیدند که دین، یک ملت را به حرکت درآورد و یک دژ استوار استکبار را این‌جور
با خاک یکسان کرد، یک نظام انقل
فول آلبوم مهدی یراحی
فول آلبوم مهدی یراحی با کیفیت بالا 320
Full Album Mehdi Yarrahi
لیستی از آهنگ‌های معروف مهدی یراحی
دانلود آهنگ سرما نزدیکه از مهدی یراحیدانلود آهنگ نفس از مهدی یراحیدانلود آهنگ خاک از مهدی یراحیدانلود آهنگ آشوب از مهدی یراحیدانلود آهنگ اذان از مهدی یراحیدانلود آهنگ به من نگاه کن از مهدی یراحیدانلود آهنگ بغض تو از مهدی یراحیدانلود آهنگ دیوار از مهدی یراحیدانلود آهنگ عیدی از مهدی یراحیدانلود آهنگ فکر من نباش از مهدی یراحیدانلود
فول آلبوم مهدی یراحی
فول آلبوم سینا سرلک با کیفیت بالا 320
Full Album Mehdi Yarrahi
لیستی از آهنگ‌های معروف مهدی یراحی
دانلود آهنگ سرما نزدیکه از مهدی یراحیدانلود آهنگ نفس از مهدی یراحیدانلود آهنگ خاک از مهدی یراحیدانلود آهنگ آشوب از مهدی یراحیدانلود آهنگ اذان از مهدی یراحیدانلود آهنگ به من نگاه کن از مهدی یراحیدانلود آهنگ بغض تو از مهدی یراحیدانلود آهنگ دیوار از مهدی یراحیدانلود آهنگ عیدی از مهدی یراحیدانلود آهنگ فکر من نباش از مهدی یراحیدانلود
دامنۀ چهره ها

7245
به قلم دامنه. به نام خدا
کاه و کوهگر از هر باد چون بیدی بلرزیاگر کوهی شَوی، کاهی نیَرزی
یعنی چنانچه در برابر بادها (=دشمنان، دسیسه‌گران، حسودان و بدسِگالان)، مانند بید، لرزه بر اندامت بیفتد، کوه هم اگر باشی، به پَرِ کاه نمی‌ارزی! 
حکیم بزرگمهر. بازنشر دامنه
نکته بگویم:
حکیم بزرگمهر، چون قدرتِ روحی و مقاوم داشت در برابر «کَسری» چون کوهی ستَبر (=سخت) ایستاد و نگذاشت پادشاه، مردم را به جُرمِ مَزدکی‌شدن، از بین ببرد. او گفت «م
Artist: jav3x | Music Name: City of Dreams | Genre: Progressive House | Released: 2015 | Album: CityofDreams / Skylines | jav3x - City of Dreams
هنرمند: جاوکس | نام موزیک: شهر رویاها | سبک: پروگرسیو هاس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: کانادا
دانلود آهنگ بی کلام (جاوکس) jav3x با نام (شهر رویاها) City of Dreams
ادامه مطلب
عاشق می‌گوید وقتی همه کس منم، با که بجنگم؟ وقتی من همه‌ام، با که در خود بجنگم؟ همه در من به جنگ‌اند و همه در من به آشتی. تاریکی آنگاه است که چهره می‌پوشانم و نور آنگاه که حجاب می‌گشایم.
سفره‌ی ستارگان تنم تا بی‌انتها گسترده.
حلمی | کتاب لامکان
موسیقی:‌ [Sigur Rós - Valtari [Full Album Stream

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها